OKUL-ÖĞRENCİ TURLARI

OKUL-ÖĞRENCİ TURLARI

1991 Yılında Zonguldak'ın Bartın ilçesinde Özel Öğrenci Taşımacılığına başlayan ilk firma olan Somaklı Tur,Öğrenci Taşımacılığındaki tecrübe ve birikimlerini,Okul Gezileriyle de taçlandırmaktadır.Kurulduğu günden bugüne,Bartın ve çevresindeki bir çok okulun gezilerini başarılı bir şekilde yürütmüştür.

Firmamız Okul Gezileri faaliyetlerini 4 ana başlık altında gerçekleştirmektedir.

1-) Üniversite Tanıtım Turları :
Firmamız ayrıcalığı ile,Üniversitelerin kampüs,bölüm,yurt,kütüphane,laboratuvar,atölye ve sosyal olanaklarını,yaşayacağı şehirle beraber yerinde görerek,tanıyarak öğrencilerimiz kafalarındaki soru işaretlerini giderme şansı yakalamaktadır.

Örnek Tur Programlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2-)Günübirlik Kültür Turları :
Uygun fiyat politikamız,tecrübeli rehberler,tecrübeli şöförler ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Türkiye'yi karış karış gezmeye ne dersiniz ? 

Örnek Tur Programları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

3-)Konaklamalı Kültür-Tatil Turları : 
En iyi oteller,en güzel restoranlar,profesyonelce hazırlanmış tur programlarıyla,"Güven,her şeyden önce gelir" prensibini benimsemiş bir kadro ile Konaklamalı Kültür ve Tatil Turlarını bizimle yapmaya ne dersiniz ? 

Örnek Tur Programları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

4-)Doğa ve Yürüyüş Turları :
Yoğun eğitim dönemi süresince Öğrencilere hem doğayı tanıtacak,bol oksijen eşliğinde arkadaşlarıyla keyifli vakitler geçirebileceği aktiviteler sunmak için günü birlik Trekking,Doğa Yürüyüşü ve Binicilik Turlarıyla sizlerleyiz.

Örnek Tur Programları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

YURTİÇİ TURLARI

YURTİÇİ TURLARI

Somaklı Turizm ile kendinizi özel hissedeceğiniz yolculuklar yapın. Rahat ve eğlenceli geziler ve konforlu yolculuk yapmanız için çalışıyoruz. Konfor ve eğlence Somaklı Tur ile yurtiçi turları'nda birleşiyor. Üst düzey tur deneyimini yaşamanız için profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz.

YURT DIŞI TURLARI

YURT DIŞI TURLARI

Somaklı Turizm ile kendinizi özel hissedeceğiniz yolculuklar yapın. Rahat ve eğlenceli geziler ve konforlu yolculuk yapmanız için çalışıyoruz. Konfor ve eğlence Somaklı Tur ile yurt dışı turları'nda birleşiyor. Ülkeleri Somaklı Tur ile keşfederek güzel anılar biriktirin.